Ailemizin Değerli Üyeleri, Kıymetli İş Ortaklarım 

10. Yılımıza girdiğimiz bu sezonda birçok ilimizde seminer yaparak iş ortaklarımızla tanıştık. Paylaşmak çok keyifliydi. Yeni sezonda da kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu yolda güven duyduğunuz, bizi kendi evimizde gibi hissettirdiğiniz ve yarınlara bizimle yürümeyi tercih ettiğiniz için hepinize şükranlarımı sunuyorum. 

Seminerlerimizde özellikle doğal Purimax deterjanlarımız konusunda yoğunlaştık. Çünkü kimyasal tehlikelerin artık hayatınızı riske atmasını istemiyoruz. Yeni kataloğumuzda da Purimax çeşitlerimizi bu sebeple artırdık. Yüksek performans, güçlü temizlik formülleri ile sizlerin de çok seveceğine eminiz. Sizlerden istirhamım; sağlığınızı, çevrenizdeki insanları, sevdiklerinizi deterjanların tehlikelerini anlatarak korumanız ve gelecek nesillere bırakacağımız doğal emanetleri muhafaza etmemize yardımcı olmanızdır. Gelin hep birlikte bu tehlikeye ‘’dur’’ diyelim.

Başarmanın temelinde inanç duygusu vardır. Silva Ailesinde binlerce bayanın başarısına tanık oldum. Yetenek herkeste vardır fakat bazı insanlar görmek istemez, bazı insanlar ortaya çıkarmak için elinden geleni yaparlar. Yeteneklerini görmek istemeyen, başarıya ulaşmasını istediğim herkese birkaç cümle ile seslenmek istiyorum. Her insanın amacı, hedefi olmalıdır. Nerden nasıl başlayacağınızı, başarıp başaramayacağınızı düşündüğünüzde sadece zaman kaybetmiş olursunuz. Başarıları efsane olmuş isimlere baktığımızda onlarında o aşamaya gelmeden önce defalarca başarısızlıkları olmuş, fakat yılmadan ve inanarak amaçlarına ulaşmak için var güçleriyle mücadeleye devam etmişlerdir. Sonuç ise dünyaya ismini duyuracak kadar başarıya ulaşmak. Başarmayı herkes ister fakat sadece başarı yoluna inanarak çıkan insanlar ulaşır. Başarının emeğiniz olmadan kendinize gelmesini beklemeyin. Başarmak için çok çalışmalıyız. Hayallerine ulaşan birçok danışmanımızın paylaşımları bizi çok mutlu ediyor. Sizlerin de başarı hikayelerini dinlemeyi dilerim. Silva kataloğumuz mağazanız ve sistemimiz çok kazandıran bir kazanç sistemi. Mağazanızı yanınızda taşıyarak kazanabilir, kazandırabilir, başka hayatlara dokunabilir, hedeflerinize ulaşabilir, doğal ürünler kullanarak ve kullandırarak fayda sağlayabilirsiniz.

Değerli İş Ortaklarım, 
Birlikte yürüdüğümüz bu yolda nice başarılara birlikte ulaşacağımıza inanıyor, satışlarınızda kolaylık ve kazancınızda bereket diliyorum. 
Sevgi ve saygılarımla…

Silva Yönetim Kurulu Başkanı
Murat KARAPIÇAK


 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.